Testimonials

Parent Testimonials

Level One Parent Testimonial:

سلام.

دختر من پارسال اولين دوره كلاس فارسي رو تجربه كرد و هم خودش و هم من و همسرم خيلي راضي بوديم. روش تدريس كاملا به روز و متناسب با سن بچه هاست. اينكه در ابتدا صداهاي الفباي فارسي رو غير مستقيم و با داستان به بچه ها ياد ميدن خيلي جالبه. رفتار مربي هاي عزيز بسيار اصولي و همراه با مهر و محبت هست. در كنترل كلاس (هم بچه هاي خجالتي و هم بچه هاي پر صحبت) بسيار موفق عمل ميكنن. تكاليف، ويدئو ها، كاردستي ها و فعاليت ها همه نشانه وقت زيادي هست كه براي تهيه و تنظيم كلاسها گذاشته شده و قابل تقدير هست. ما اين مدرسه رو به خيلي از دوستانمون در ايالتهاي مختلف معرفي و توصيه كرديم، و همچنين براي سال آينده ثبت نام كرديم.


مریم سابقی

Level Three Parent Testimonial:

خوشحالیم این فرصت برای ما و فرزندمان پیش آمد که دوسال گذشته در کلاس های غیر حضوری مدرسه فردوسی شرکت کنیم.

مدرسه فارسی فردوسی با استفاده از معلم های باتجربه ودلسوز محیط مناسبی رو برای یادگیری زبان فارسی برای فرزندانی که در خارج از ایران و دور از محیط فارسی زبان زندگی می‌کنند ایجاد کرده. سیستم آموزشی و کلاس های هفتگی تاکید بر تمرین و یادگیری در جمع کوچک دوستانه و صمیمی همراه با بازی های متنوع دارد. به بچه ها فرصت مشارکت در بحث ها در محیطی خیلی دوستانه داده می‌شود و به همین دلیل بچه ها با اشتیاق در کلاس ها شرکت می‌کنند. با تشکر از کادر مدیریت و معلمان دلسوز مدرسه فردوسی که فرزندان ما که در خارج از ایران بزرگ می‌شوند را با زبان و فرهنگ ایران آشنا می‌کنند.


سلما بردیده

Level Four Parent Testimonial:

دختر من با شرکت در سطوح ۲ و ۳ کلاسهای مدرسه فارسی فردوسی به خوبی می تواند فارسی بخواند و بنویسد. این توانایی در خواندن و نوشتن و علاقمند بودنش به شرکت در کلاس فارسی را مدیون معلم های خوب، با تجربه و خوش فکر مدرسه هستیم. میزان تجربه، تلاش و زمانی که برای این کار صرف شده به وضوح در کیفیت و محتوای ویدیوهای آموزشی هفتگی و مدیریت کلاسهای آنلاین زنده مشخص هست. کلاسهای زنده لحظات شادی را برای بچه ها فراهم می کنند و آموزش در قالب بازی و سرگرمی های هدفمند انجام می شود. من به جرات میتوانم بگویم تکنیک خواندن کلمات که دخترم در مدرسه فارسی یاد گرفته برای روان خواندن متون انگلیسی هم به او کمک بسیاری کرده است.


فاطمه ارباب

Student Testimonials